Hayal ettiğiniz en özel anlarınız Milenova lezzetleri ile…

0

Enfes pastaları, lezzetli kurabiyeleri ve size özel çikolata çeşitleriyle Milenova Pastanesi İbrahim Efe Caddesinde müşterilerini ağırlıyor.
14 yıldan bu yana sektör tecrübesi bulunan Ayfer Çakır tarafından kurulan Milenova Pastanesi, büyük titizlikle ve tüm detaylar düşünülerek, bir ekip çalışması ile müşterilerine sonsuz lezzet anlayışı ile hizmet veriyor.
Yaş pasta, şeker hamuru pasta, kuru pasta, kurabiye çeşitleri ile birlikte, galeta, selanik, acı badem gibi paket ürünlerinin en tazesinin yer aldığı mekan, ayrıca nişan ve söz gibi özel günlerinizde farklı çikolata sunumları ile de yanınızda…

Mekanda en beğenilen tatlar; Trileçe, Malaga, Chester ve Ereğli’de başka bir yerde bulamayacağınız Kadayıflı Muhallebi.
Pastane ürünleri dışında tost, hamburger, patates cipsi, menemen ve mantı gibi seçeneklerin yanı sıra erken saatlerden itibaren zengin kahvaltı tabağı da mekanda bulabileceğiniz alternatiflerden…
30 kişi kapasiteli 2 katlı mekanda; her biri 45 senelik tecrübeli ustaların yanı sıra genelde her pastanede bulunmayan bir demo ustası da bulunuyor.
Cumartesi, pazar dahil her sabah 06:30 hizmet vermeye başlayan mekan, gece saat 24:00’e kadar açık. İbrahim Efe Caddesi dışında Özmar’ın pastane bölümünde ve Askeriye Orduevi bünyesinde (pizza ve pide salonu) de yer alan Milenova çok yakında Hatip Caddesinde de sizlere ağız tadınıza uygun lezzetler sunmaya hazırlanıyor.

Leave A Reply