Adana Kebabı’nın Ereğli’deki adresi Dürümcüm…

0

Adana mutfağının en güzel lezzetlerini ilk açıldıkları günden beri aynı lezzet ve kalite ile hazırlayan Dürümcüm, 2012 yılından bu yana Erdemir Caddesi’nde hizmet veriyor. 3 aydır müşterilere daha iyi hizmet verebilmek için yenilenen mekan, menülerine yeni eklediği lezzetleri ile Ereğlililerin damak tadına hitap ediyor. İç mekan dışında açık alanda da oturma yeri bulunan Dürümcüm aynı anda 75 kişiyi ağırlama kapasitesine sahip. 10:30- 02:00 saatleri arasında hizmet veren mekan aynı zamanda paket servis hizmeti ile sizlere ulaşıyor.

Menüsünde Türk mutfağın geleneksel lezzeti olan kebap ve et çeşitleri dışında dürüm çeşitlerini (Adana, Tavuk, Ciğer, Köfte, Çöp Şiş) de bulunurken, yemeklerin yanında ikram olarak da acılı ezme, mevsim salata, biber turşusu ve tarator gibi lezzetler sadece mideye değil göze de hitap ediliyor. Müşterileri için Lokma Kebabı, Ali Nazik, Sac Tava ve Et Sote gibi yemekleri menüsüne ilave eden mekanda tatlı olarak özellikle şerbeti hafif olarak sunulan künefe ve dondurmalı künefe yer alıyor.

En çok tercih edilen elbette Adana Kebap ve Dürüm için; kebabın olmazsa olmazı olan kuyruk yağı ise Adana’dan getirtiliyor ve lavaşlar özel olarak hazırlanıyor.

23 yıldır sektörde olan mekan sahiplerinden Erkan Karapınar ve kendisi gibi tecrübeli olan ortağı Volkan Özerzeybek özellikle tercih edilen Dürümcüm’de en çok dikkat ettikleri şeyin yemeklerin kalitesindeki standart, güler yüzlü, hızlı servisi ve hijyen olduğunu belirtiyor.

Leave A Reply