Dergi 67300 Temmuz-Ağustos 2016 Sayısı ile okurları ile buluştu…

0

Mart 2016’dan bu yana yayımlanan Kdz.Ereğli Kültür Sanat ve Yaşam Dergisi- 67300, 3 sayısı ile Kdz.Ereğli severlerle buluştu. Ereğli’yi geçmişte ve bugün yaşayanların tanıklıklarıyla, gelecek nesile aktaran bir köprü niteliğinde olan Dergi 67300, zengin içeriği ve farklı tasarımı ile her geçen gün beğeni toplamaya devam ediyor.

106 sayfadan oluşan derginin Temmuz –Ağustos sayısında yine bir çok konu ve konuk yer alıyor.

– Başköşe bölümünde Pestilci Ailesinin büyüğü Mehmet Pestilci konuk olurken, Eskilerden kim kaldı bölümünde ise Aydoğdu Makaracı’yı ağırladık.
– İçimizden Biri bölümünde Ereğli’li olan ve şu an farklı şehirlerde yaşayan, mesleklerinde başarılı sürpriz isimler,
– Mini Anket bölümünde farklı meslek gruplarından çok tanıdık isimler,
– Özel konularda; Sinemanın Bicirik Adamı Aydın Babaoğlu, Yelken İhtisas Kulübü ve Bir yıl boyunca hiçbir şey almayan kadın; Selma Hekim,
– Sivil Toplum bölümünde ERİDAK ve Sivil Düşün bölümünde ise Maker Hareketi,
–  Seyahatname bölümünde Karadeniz Ereğli Kent Müzesi ve Müze Müdürü Ahmet Mercan,
–  Tek Kare Fotoğraf bölümünde ise Fehmi Karaman, Uğur Sezer, Murat Çınar, Okan Aykan, ve Tuna Tülek gibi fotoğrafçıların çalışmaları yer alıyor.

Kültür Sanat çalışmalarına destek olmak amacıyla Dergi 67300’ü Meşhur Büfe, Dilmaç Market, Hera Gümüş, Selanik Kahvecisi ve Otto Cafe’den satın alabilir yada yıllık olarak abone olarak adresinize ücretsiz teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca sizler de yeni sayılarımızda yayınlanmak üzere konu ve konuk önerilerinde bulunabilir, bizleri @tr67300  kullanıcı adı ile sosyal medya hesaplarından ve aynı zamanda www.tr67300 .com adresinden takip edebilirsiniz.

Leave A Reply