Sıcak ve nezih bir ortamda eşsiz lezzetler Selanik Kahvecisi ile Ereğli’de…

0

Adını Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün doğmuş olduğu Balkan şehrinden alan Selanik Kahvecisi, lezzetli menüsü, nefis kahve ve tatlı çeşitleriyle, geçtiğimiz yıldan beri Ereylin AVM’de hizmet veriyor.

Kısa sürede en çok tercih edilen mekanlar arasına giren Selanik Kahvecisi, huzurlu ortamı, güleryüzlü personeli ve hızlı servis kalitesiyle fark yaratmış durumda. Hafta içi ve hafta sonu 10:00-00:00 saatleri arasında hizmet veren Selanik Kahvecisi, iç mekanın yanı sıra geniş terasında da müşterilerini ağırlıyor.

Farklı hava koşullarında bile keyifle vakit geçirebileceğiniz Selanik Kahvecisi bölgede ilk radyantısıtıcıları ve soğuk buhar sistemini kullanan işletme. Aynı zamanda taşınabilir şarj aleti bulunuyor.

Türk kahvesinin eşsiz lezzetini dünya kahvelerinin çarpıcılığı ile harmanlayıp, hoş müzikler eşliğinde, sıcak ve nezih bir ortamda özenle misafirlerine sunuyor..Kahvenizi yudumlarken emeğin, lezzetin ve ustalığın keyfini doyasıya çıkarabilmeniz için, dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden kahveler özenle seçilmiş.

Zengin menüsünde kahve ve tatlının yanı sıra; kahvaltı tabağı, tost-sandviç çeşitleri ve salataların yer aldığı Selanik Kahvecisi’nde en çok tercih edilenler ise farklı sunum ve zengin çeşitler içeren serpme kahvaltı ile Ereğli’de bu lezzette başka bir yerde bulamayacağınız Magnolia Tatlısı…

Mekan işletmecileri Arzu Hanım ve Kemal Bey, bu mekan için çok fazla emek harcadıklarını belirtirken; özellikle her türlü ayrıntıya özen gösterdiklerini ve bunun sonucunda müşterilerinin memnun olarak mekandan ayrılmalarının, kendilerini daha çok motive ettiğini belirttiler.

Leave A Reply