Ereğli’de 22 yıldır değişmeyen lezzet Big Daddy…

0

Pizza denildiğinde, genellikle Ereğli’de yaşayanların aklına ilk anda Big Daddy gelir. 22 yıldır müşterilerine özenle hizmet veren Big Daddy, son 2 yıldır değişen konsepti ile Yalı Caddesi’nde hizmet veriyor…

Bir işletme için, belki de en zor şeylerden biri; ürün kalitesini bozmadan, uzun süre müşterilerine aynı hizmeti verebilmek. Bu anlamda, Big Daddy de Ereğli’nin en çok sevilen mekanları arasında yer alıyor. Kdz. Ereğli’deki ilk marka tescilli işletmelerden biri olan Big Daddy, 1994 yılının mart ayında hizmet vermeye başlamış.

Yalı Caddesi ve Ereylin AVM olmak üzere iki şubesi bulunan Big Daddy, Ereğli’nin her yerine paket servis hizmeti sunuyor. Yaz aylarında 8.30-01:00 saatleri arasında hizmet veren işletme diğer zamanlarda ise 00:00’a kadar açık. İç mekanın yanısıra, eşsiz deniz manzaralı dış mekanı bulunan işletme günün her saatinde, her yaştan müşteriyi keyifle ağırlıyor.

2014 Mayıstan beri Yalı Caddesindeki yeni yerinde hizmet veren mekan, değişen yeni konsepti ile birlikte standart menüsünde yer alan ve çok beğenilen pizza-makarna çeşitlerine, serpme kahvaltı, ızgara menüleri ve özel burger seçeneklerini de eklemiş.

Yenilenen menü içerisinde, vazgeçilmez olan pizza tercihleri dışında, mantar soslu dana bonfile ve yoğurtlu köfte de en çok tercih edilenler arasında bulunuyor.

Aynı zamanda supangle, profiterol, tiremusu ve sufle gibi tatlıların da yer aldığı mekanda farklı menülerindeki geleneksel fırsat kampanyaları da devam ediyor.

İşletme Müdürü Cemal Kısan’a göre en çok dikkat ettikleri konular arasında müşteri memnuniyeti, güleryüzlü hizmet, hızlı servis ve hijyen buluınuyor. Uzun süredir değişmeyen pizzalardaki lezzetin sırrını ise o günden bu yana ürünlerde kullandıkları malzemelerin aynı kalitede olmasına bağlıyor.

Leave A Reply