”Hoşbulduk…”

0

Zaman su gibi akıp geçiyor… Dergi 67300 ekibi olarak, ilk sayının heyecanını henüz üzerimizden atmaya çalışırken, ikinci sayımız ile sizlerin huzurunda olmanın keyfiyle karşınızdayız.

İlk sayımızın elimize ulaşmasının ardından hızlı bir şekilde; dağıtım kanalları, yerel basın, ulusal basın, fısıltı gazetesi ve sosyal medya hesaplarımız ile sizlere ulaşmaya başladık. Beklediğimizden çok daha fazla pozitif eleştiri aldıkça, üzerinde çalıştığımız bu projenin ne kadar anlamlı olduğunu bir kez daha emin olduğumuzu söyleyebilirim. Elbette dergimizin görsel tasarımı ve sayfa düzeni konusunda ilettiğiniz küçük ayrıntılar üzerinde çalışmaya devam edeceğiz. Ancak çok büyük bir gururla söyleyebiliriz ki Dergi 67300, Karadeniz Ereğli’ye çok yakıştı.

Farklı boyutu ve tasarımı yanında, içerik zenginliği ile her sayısında sizi etkilemeye devam edecek.

Özellikle belirtmek istiyoruz ki, bu süre zarfında bizi en çok şaşırtan ve umutlandıran, dergimizin kısa sürede sadece Ereğli’de yaşayanlar tarafından değil, memleketini özleyen ve İstanbul’da, İzmit’te, Ankara’da, Afyonkarahisar’da, İzmir’de, Bursa’da hatta İngiltere’de yaşayan Ereğli’li dostlarımız tarafından beğenilerek bize ulaşmaları. Dergi 67300’ün çoktan Türkiye sınırlarını aştığını söyleyebiliriz. Bu süreçte destek mesajlarını göndererek bizi motive eden okuyucularımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

“Hoşbulduk” diyoruz, çünkü Dergi 67300 sizler tarafından öyle güzel, öyle hoş karşılandı ki, kalpten ilettiğiniz “Hoşgeldin” mesajlarına karşılık, biz de “Hoşbulduk” diyoruz.
Sevgiyle kalın…
67300 Ekibi
Sözün özü:
“Zamanı gelmiş bir fikirden
daha güçlü hiçbir şey yoktur.”
Victor Hugo

Leave A Reply