Yalı’nın Yeni Gözdesi; OTTO Cafe Restaurant

0

Yalı Caddesi’nin kafe ve restoranlarla değişen çehresine yepyeni bir tarz, yepyeni bir anlayış getiren; kişiye özel hizmet yaklaşımıyla bambaşka bir mekan OTTO…

Kdz.Ereğli’nin tarihi sokaklarından olan ve aynı zamanda eşsiz panoramik deniz manzarasına sahip Yalı Caddesi’nde bulunan OTTO, konsept bir mekan olarak karşınıza çıkıyor.

Mekanın tasarım detayları ve dizaynı için İç Mimar Özkan Bilgin ile çalışılmış ve şehir dışında bir çok gözde mekan ve işletme titizlikle gezilerek, müşterilerine farklı bir mekan sunma amacı ile özenle oluşturulmuş. Her bir detay; alansal kullanım, renklerin uyumu, sunum ve lezzet ayrı ayrı düşünülmüş.

Dekorasyonda konfordan, kaliteden ve şıklıktan ödün vermeyen OTTO, alınan hizmetin hazzını daha da üstlere taşıyan menüsünü sizlerle paylaşıyor. Türk ve Dünya mutfağının vazgeçilmez lezzetlerini bulabileceğiniz OTTO Kafe Restoran; Sabah 8:30’dan gece 01:00’e kadar hizmet veriyor. Yazın daha geç saatlere kadar açık olan mekan, harika manzarası eşliğinde kahvaltı ve sonrasında zengin kahve ve içecek menüleriyle dikkat çekiyor. OTTO’da kullanılan her malzeme çok özel, taze ve doğal…

OTTO’nun açık alan tasarımı ile Ereğli’nin eşsiz manzarasının keyfini her açıdan çıkarabiliyorsunuz. Sabahları yeni başlayan güne karşı, ışıl ışıl deniz ve alternatif kahvaltılar eşliğinde, gün batımında ise; kızıl mavi uçsuz bucaksız denize karşı, şefin özel hazırladığı nefis ızgara köftesi ve OTTO Spesiyali tavsiye edilen lezzetlerden.

Mekanın işletmecisi Bora Açıkgöz, OTTO’yu Kdz.Ereğli’ye kazandırmaya şu şekilde karar vermiş; Eşiyle birlikte gezmeyi çok seven mekan sahibi, dostlarıyla keyifli vakit geçirebilecekleri, damak tatlarına uygun, hizmet kalitesi yüksek, modern ve nezih bir mekan arayışında oldukları için bu işe gönül verdiklerini belirtiyor.

Polindrom isim olarak düz ve tersten okunuşu aynı olan OTTO; Alman dilinde “varlık”anlamına geliyor.

İşletmecilerin ilgisi ve misafirperverliğinin mekana ayrı bir sıcaklık kattığı OTTO Kafe Restoran; toplu organizasyonları ve özel günlerinizi unutulmaz kılmak için aradığınız mekan olarak hizmet veriyor. Kafede Pazar günleri sinema akşamları ve meraklılarına satranç köşesi de bulunuyor.

Çok yakında Diyetisyen Merve Kıran ile birlikte hazırladıkları Diyet Yemekler de menüye eklenecek. OTTO’yu facebook, twitter, instagram ve foursquare gibi sosyal medya hesaplarından da takip edebilirsiniz.

Restorant
Yalı Caddesi / Kdz. Ereğli
Tel: +90 372 322 68 86
Web: www.ottoeregli.com
08:30 – 01:00
Kapalı Alan, Açık Alan

Leave A Reply